
$120.85$150.99
Prepare to embark on a sensory journey with the Bosco Apple, a fruit that transcends the ordinary and promises an unparalleled taste experience. These apples are nothing short of nature’s masterpiece, celebrated for their distinctive blend of flavors and their captivating visual allure.
Availability: In Stock
red projecting complete push-button Diam22 spring return 1NO unmarked
| range of product | Harmony XB5 |
|---|---|
| product or component type | Push-button |
| Device short name | XB5 |
| Bezel material | Plastic Dark grey plastic |
| Head type | Standard |
| Fixing collar material | Plastic |
| Mounting diameter | 22.5 mm |
| Sale per indivisible quantity | 1 |
| Operator profile | Red flush, unmarked |
| Contacts type and composition | 1 NO |
| Mechanical durability | 10000000 cycles |
|---|---|
| Device presentation | Complete product |
| Customizable | No |
| Customizable | 1 |
| GCR BRIDGE | XB5AACUST03 |
| Compatibility code | XB5 |
| Ambient air temperature for storage | -40…70 °C |
|---|---|
| Ambient air temperature for operation | -40…70 °C |
| IP degree of protection | IP67 IP69 IP69K IP66 |
| IK degree of protection | IK03 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 9.1 cm |
| Package 1 Width | 3.6 cm |
| Package 1 Length | 5.4 cm |
| Package 1 Weight | 36 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 150 |
| Package 2 Height | 30 cm |
| Package 2 Width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 5.909 kg |