
$120.85$150.99
Prepare to embark on a sensory journey with the Bosco Apple, a fruit that transcends the ordinary and promises an unparalleled taste experience. These apples are nothing short of nature’s masterpiece, celebrated for their distinctive blend of flavors and their captivating visual allure.
Availability: In Stock
Micrologic DC 1.0 - 2500..5400 A - fixed
| Range | MasterPact |
|---|---|
| Range of product | MasterPact NW DC |
| Product or component type | Control unit |
| Trip unit name | MicroLogic DC 1.0 |
| Trip unit technology | Electronic |
| Range compatibility | Masterpact NW10...40 DC |
| Device application | Distribution |
| Number of poles | 4P |
| Protection type | for instantaneous short-circuit protection |
| Trip unit rating | 1000 A 2000 A 4000 A |
| Network type | DC |
| Circuit breaker mounting mode | Fixed |
| Instantaneous protection pick-up adjustment type Ii | Adjustable |
|---|---|
| [Ii] instantaneous protection pick-up adjustment range | 2500...5400 A |
| Earth-leakage protection | Without |
| Ambient air temperature for operation | -25…70 °C |
|---|---|
| Ambient air temperature for storage | -50…85 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 0.1 cm |
| Package 1 Width | 0.1 cm |
| Package 1 Length | 0.1 cm |
| Package 1 Weight | 318.0 g |
| Warranty | 18 months |
|---|